www.galeriexxl.cz www.gnoze.eu www.prodejobrazu.eu

 

 přihlášení prodejce registrace
 registrace
AbstraktníAktyArchitekturaDětskéDuchovníFiguraFantasyHistorickéKrajinaKvětinyModerní směryNaivníPortrétyRomantickéZátišíZvířataGNOZEzavřít ›
Leden
24
2011

Info

Informace o objednání a dodání obrazu


JAK SI OBJEDNAT OBRAZ

V případě, že budete mít zájem koupit námi nabízený obraz, vyplňte potřebné údaje, které najdete v odkazu u každého obrazu (KOUPIT). Po kliknutí se otevře formulář, který je nutné vyplnit a odeslat. Dále je možné objednávku provést telefonicky nebo e-mailem.

PLATBU NA ÚČET

ČS 1023451319/0800  jako variabilní symbol číslo prodejce(příklad...638)

DODÁNí

Po objednání a zaplacení obrazu Vám obraz dodáme, až na místo určení (PRO TENTO PŘíPAD VYUŽíVÁME SLUŽEB České pošty). V ceně obrazu je zahrnuto balné a pojištění obrazu proti poškození a zcizení.

Při dodání zásilky je nutné dbát těchto pravidel:
Obraz může být poškozen dopravou, pokud by se tak stalo, je třeba obraz reklamovat u České pošty a nás informovat. Každý obraz je pojištěn. Větší nebezpečí poškození hrozí u zasklených obrazů, sklo se může naštípnout nebo rozlomit. Pokud by se tak stalo, což můžete zjistit až doma, je opět nutno reklamovat u České pošty a nás informovat. Pokud zjistíte poškození zásilky již na poště, zásilku nepřebírejte, vraťte  ji zpět a nechte ji označit jako poškozenou. Pokud tak neučiníte, v případě poškození díla přepravcem berete zodpovědnost na sebe.
Obraz se vám nehodí do interiéru či se vám barevně nelíbí apod. – i v tomto případě můžete obraz vrátit, a to do 15 dnů. Podmínkou je informovat nás předem. Od zákazníků vždy prosíme o informaci, zda obraz došel v pořádku a nepoškozen a zda je podle jejich představ.
Vrátit dílo lze bez udání důvodu po telefonické domluvě nebo zasláním e-mailu, a to do 2 pracovních dnů od doručení, dále je nutné domluvit způsob vrácení.
Vracené dílo je nutné zaslat na zpáteční adresu do 5 pracovních dnů.
V tom případě vám zprostředkovatel vrátí kupní cenu za dílo po obdržení zprávy od prodávajícího, že dílo bylo v pořádku vráceno zpět . A to do 3 pracovních dnů od obdržení zprávy a to do 3 pracovních dnů na účet .
Od této ceny bude odečteno poštovné a balné. 

http://www.healthprose.org/

článek zobrazen: 19497x
Export do PDF
Prodej obrazu on-line
TENTO PROJEKT JE POD ZÁŠTITOU

HLEDÁTE RENOMOVANÉ AUTORY

Home

Prodejci / Díla

Přihlášení

Registrace

GDPR


O projektu

Novinky

Info

Kontakty

počítadlo.abz.cz 

 

 

 

NAJDETE NÁS TAKÉ NA: +420 775 706 026 info@prodejobrazu.eu
Copyright © 2010-2024 - IamWRS vyroba-www.cz